امروز یکشنبه 29 اردیبهشت 1398   برابر با  :    19/5/2019  میلادی    
 
 
 
  
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

تبلیغات

راهنمای سایت

شبکه اجتماعی مدیران برتر تجارت ترقیرسالت این شبکه
شبکه اجتماعی مدیران برتر ترقی به جهت همراهی با علاقمندان در بخش تجارت و دانشهای جانبی راه اندازی گردیده است. قابل توجه است اکثر مطالب موجود در وب سایت، گرد آوری شده از دیگر وب سایتهای مختلف می باشد.
این شبکه با در دست داشتن سرور اختصاصی و مطمئن، سرعت عمل کاربران را در موضوعات دسته بندی شده بالا می برد.
هزینه های درج شده جهت دانلود فایلهای مورد نظر علاقه مندان، تنها به جهت تامین بخشی از هزینه های انجام شده در راه اندازی این شبکه می  باشد. لذا به همین دلیل هزینه های اندکی برای برخی از دانلودها در نظر گرفته شده و در مقابل مطالب مورد نیاز به طور متناوب  مرتب شده و وارد سایت  می گردد تا علاقه مندان از هر گروهی بتوانند به موضوعات مورد علاقه  خود دست یابند.

عضویت در سایت
ابتدا خودتان را در سایت ثبت نام نمائید.
در زمان ثبت نام در صورتی که معرف ندارید قسمت معرف را خالی بگذارید.
نام کاربری شما کد ملی شما می باشد لذا خواهشمند است در زمان ثبت نام آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه فعال و کد ملی صحیح و قابل دسترس وارد نمائید.
اطلاعات سایت از طریق اس ام اس و ایمیل به کاربران ارسال می گردد.
پس از ثبت نام، شما دارای یک کد کاربری می گردید که می بایست همین کد را بعنوان کد معرف به دوستان خود ارائه دهید تا هنگام ثبت نام وارد نمایند و در زیر گروه شما قرار گیرند.

تذکر:
کاربر معمولی : کلیه کاربران پس از ورود بعنوان کاربر معمولی شناخته می شوند. در این حالت امکان دسترسی به برخی از قسمتهای سایت مقدور نمی باشد.
کاربر دانشجو: درصورتی که کاربران از دوره های آموزشی استفاده کنند یا مبلغی را در سایت شارژ کنند تبدیل به کاربر دانشجو می شوند و اختیارات بیشتر در منوهای فایل در دست خواهند داشت. کاربران دانشجو می توانند در قسمت "اتاق من" دروه های آموزش دیده خود را مشاهده نمایند و در همان قسمت اقدام به شرکت در امتحانات نمایند و همچنین از کلیه جزوات و فایلهای اضافی استفاده کنند.
کاربر ویژه : این قسمت مربوط به کاربرانی می شود که بیش از 99 کاربر در زیر گروه خود داشته باشند و میزان موجودی بانک آنان بالاتر از 121000 تومان باشد. این کاربران می توانند به فایلهای فوق العاده و در سطح بالاتری دست یابند و برخی از فایلهای مبلغ دار را بصورت رایگان دریافت نمایند.
کاربر مشاور : کاربرانی که وظیفه مشاوره دادن را بر عهده دارند و گروه مشاوره آنها از طریق سیستم تعریف گردیده است.

طریقه فعال نمودن رمز دوم

لطفاً پس از وارد کردن رمز اول خود آیکون اتاق من را کلیک کنید و ویرایش مشخصات را انتخاب نموده، سپس اقدام به ایجاد رمز دوم نمائید. برای ورود به اتاق من می توانید پس از ورود با رمز خود از منوی عمودی سمت راست استفاده نمائید و یا آیکون اتاق من که در قسمت بالای سمت چپ قرار گرفته کلیک نمائید.

نحوه استفاده از سایت:
طرح درآمد زایی شبکه اجتماعی مدیران برتر تجارت ترقی

علاقمندان جهت استفاده از طرح درامد زایی وب سایت ابتدا می بایست اقدام به ثبت نام نموده و کد کاربری دریافت نمایند، سپس با معرفی این  سایت به دیگر دوستان خود پورسانت دریافت کنند.
از آنجایی که این طرح به صورت شبکه سولار انجام می شود، بنابراین هر کاربر می تواند به تعداد نامحدود کاربر جدید معرفی نموده و کد کاربری خود را در اختیار آنان قرار دهد تا هنگام ثبت نام بعنوان "معرف" وارد نموده و از شبکه پورسانت دهی سایت استفاده نماید.
طرح درامد زایی این وب سایت به صورت پنج سطحی همراه با پاداش سه سطحی به شرح زیر می باشد.


نحوه پورسانت
پورسانت سطح اول:
در صورتی که شما فرد "الف" باشید و فرد "ب" را معرفی نمائید، چنانچه فرد "ب" بانک خود را شارژ کند، مبلغ ده درصد از شارژ انجام شده مستقیماً به بانک شما واریز می گردد.
پورسانت سطح دوم:
در صورتی که فرد "ب" فرد "ج" را به همین نحو با کد معرف خود به مجموعه وارد نماید و فرد "ج" بانک خود را شارژ نماید، مبلغ ده درصد از مبلغ شارژ به عنوان پورسانت به حساب فرد "ب" وارد می شود و میزان هشت درصد مبلغ شارژ فرد "ج" به عنوان پورسانت به حساب فرد "الف" وارد می شود.
پورسانت سطح سوم:
در صورتی که فرد "ج" فرد "د" را به همین شیوه وارد نماید، به ترتیب؛ فرد "ج" ده درصد پورسانت، فرد "ب" هشت درصد پورسانت، فرد "الف" شش درصد پورسانت دریافت می کند.
پورسانت سطح چهارم:
در صورتی که فرد "د" فرد "هـ" را به همین شیوه وارد نماید، به ترتیب؛ فرد "د" ده درصد پورسانت، فرد "ج" هشت درصد پورسانت، فرد "ب" شش درصد پورسانت و فرد "الف" چهار درصد پورسانت دریافت می کند.
پورسانت سطح پنجم:
در صورتی که فرد "هـ" فرد "و" را به همین شیوه وارد نماید، به ترتیب؛ فرد "هـ" ده دصد پورسانت، فرد "د" هشت درصد پورسانت، فرد "ج" شش درصد پورسانت، فرد "ب" چهار درصد پورسانت و فرد "الف" دو درصد پورسانت دریافت می کند.

مثال:نکته:
لازم بذکر است که این طرح به هیچ عنوان باینری نبوده و به هیچ گونه تعادلی نیاز ندارد، کاربران می توانند به تعداد نامحدود کاربر جدید معرفی نمایند و مستقلاً از معرفی هر کاربر پورسانت دریافت نمایند، همچنین در هر زمان می توانند حجم پورسانت و پرداختی های خود را از سیستم دریافت نمایند.

Famous People Painting - Discussing the Divine Comedy with Dant

Charlie Chaplin Mike Tyson Vladimir Putin Adolf
Hitler Audrey Hepburn Ludwig van Beethoven Michael
Jordan Mohandas Karamchand Gandhi Albert Einstein Shirley Temple Joseph Stalin Che
Guevara Marilyn Monroe Marlon
Brando as Don Corleone - The Godfather Yasser Arafat Ariel Sharon Mother Teresa Mikhail Gorbachev Osama bin
Laden Liu Xiang Luciano Pavarotti George W. Bush Charles, Prince of
Wales Kofi Annan Saddam Hussein Bruce Lee Karl Marx Abraham Lincoln Dante Fidel Castro Napoleon I of France Franklin D. Roosevelt William Shakespeare Winston Churchill Elizabeth II of the United Kingdom Pelé Vladimir Lenin Charles Darwin Deng Xiaoping Benito Mussolini Sun Yat-sen Empress Dowager Cixi Guan Yu Lei Feng Zhou Enlai Mao Zedong Elvis Presley Confucius Genghis Khan Peter I the Great Qin Shi Huang Margaret Thatcher Wolfgang Amadeus Mozart Bill Clinton Vincent
van
Gogh Corneliu Baba Marcel Duchamp Leonardo da Vinci Maxim Gorky Aristotle Leo Tolstoy Lol Cat - Im ridin in a kamel pockits Charles de Gaulle Ramesses II Pavel Korchagin Henry
Ford Sigmund Freud Jonas Salk Lewis Carroll Henri de Toulouse-Lautrec Friedrich
Nietzsche Michelangelo Otto von Bismarck Salvador Dalí Julius Caesar Ernest Hemingway J. Robert Oppenheimer Plato Bill Gates Steven Spielberg Chiang
Kai-shek Liu Bei Pablo Picasso Henri Matisse General Claire Lee Chennault Rabindranath Tagore Jean-Jacques
Rousseau Cui Jian Li Bai Lao tzu Hideki Tojo Qi Baishi Run Run Shaw Alexander Pushkin Alfred Nobel Marie Curie Johann Wolfgang von Goethe Lu Xun Sòng Qìnglíng Dwight D. Eisenhower Dolly the Cloned Sheep LOL Cat - I emms lookinn at ur heds click to see who
people think the camel looks like. Ol' Roy (Sam Walton's dog) Great Pyramids of Giza Christopher Columbus and the Santa Maria Ford Model T Phonograph Atomic bombings of Hiroshima and Nagasaki Typewriter Gutenberg Bible Easter Island
statues (moai) created by the Rapanui
Easter
Island statues
(moai)
created
by the
Rapanui Stonehenge Houri - The concept
of
72
virgins in Islam refers to an aspect of paradise Photo by Cartier-Bresson Srinagar,
Kashmir, 1948 The Flag of the Kingdom of Castile and Leon 1230-1516 Golden Eagle Great Wall of China The
Tian'anmen or "Gate of Heavenly Peace" Alberto
Snatos-Dumont


بازدید : 6033 بار
امتیازدهی ( میانگین 5 از تعداد 2 رای )
امتیاز شما به این مطلب : 0

برچسب ها

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

آرشیو موضوعی


نظرسنجی

نظر شما در مورد این وب سایت چیست

مدیران برتر در شبکه های اجتمایی

لینک های مفید

آمار بازدید

  • بازدید کل: 0